Ponad tysiąć realizacji rocznie

Trzydzieści lat doświadczenia
Setki zadowolonych Klientów

O nas

To uroda, trwałość i dekoracyjność marmurów, granitów i konglomeratów zadecydowała o ich zastosowaniu. 

Firma Prodmar istnieje nieprzerwanie od 1989 roku. Nasza firma powstała chcąc wykorzystać kieleckie dobro naturalne jakim jest kamień. Z biegiem lat poszerzaliśmy naszą ofertę o kamienie z całej Polski. Teraz bazujemy głównie na marmurach i  granitach z całego świata. Do oferty dołączyliśmy również konglomeraty kwarcowe i spieki  - materiały bazujące również na produkcie naturalnym jakim jest kamień.  Sprowadzamy materiały głównie z Włoch, Hiszpanii a także z Indii i Brazylii. Przedmiotem naszej działalności jest obróbka kamieni naturalnych oraz komponentów – czyli tzw. konglomeratów. 

Gdzie jesteśmy

Zapraszamy do naszej Pracowni Kamienia Naturalnego, która mieści się w Sukowie k. Kielc, gdzie w komfortowych warunkach możecie Państwo obejrzeć nasze materiały jak również zapoznać się z całą naszą ofertą. W Warszawie natomiast mamy swój Showroom, w którym możecie Państwo obejrzeć wszystkie próbki naszych materiałów i porozmawiać na temat naszych produktów. Zarówno i biurze w Sukowie jak i w Salonie w Warszawie uzyskacie Państwo fachową poradę w zakresie doboru materiałów jak również ich zastosowania. Działamy głównie na terenie województw świętokrzyskiego i mazowieckiego, ale w obszarze naszej działalności jest również Kraków, Częstochowa, Katowice i ich okolice. Zapraszamy serdecznie! 

Nasze długoletnie doświadczenie i inwestycje w nowoczesny park maszynowy są dla Państwa gwarancją wysokiej jakości naszych produktów

Najwyższa jakość
Materiał tylko pierwszego gatunku, bezpośrednio od największych i najlepszych dostawców
Doskonała precyzja
Cyfrowe pomiary oraz laserowa obróbka materiału na każdym etapie produkcji
Wsparcie ekspertów
Wieloletnie doświadczenie, którym chętnie się dzielimy z naszymi Klientami
Doceniana jakość
Nasze blaty były wielokrotnie nagradzane i doceniane w ogólnopolskich konkursach

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy

Kontakt